Szegedi bemutatótermi értékesítő

2019. Április 08. Karrier

Ha vonz a lakberendezés, imádsz emberekkel foglalkozni, és szeretnél egy fiatalos, pörgős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz szegedi értékesítőnknek!

Ilyen feladataid lesznek:

  • A bemutató terembe betérő érdeklődők, vásárlók kiszolgálása
  • A személyes vásárlással kapcsolatos megrendelések kezelése, felvétele
  • Vásárlók részére áruhitel ügyintézési feladatok ellátása
  • Munkával járó adminisztráció pontos betartása
  • Bemutatóterem rendezettségének fenntartása
  • Különböző jelentések készítése a vezetőség felé

Szükséges tapasztalatok és tulajdonságok:

  • Már van legalább 1-2 éves értékesítői tapasztalatod
  • Rendkívül nyitott, vidám, és pozitív személyiség vagy
  • Nagyon ügyelsz a precizitásra és a pontosságra
  • Terhelhető vagy, és szereted a kihívásokat
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, nem csak szóban, de írásban is

Előnyök:

  • Bútorértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kreatív szemléletmód

Mi ezt kínáljuk:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatokat olyan dinamikus csapatban, ahol az egyéni teljesítmények is számítanak
  • Saját ötletek megvalósításának lehetőségét
  • Részese lenni egy magyar cég sikerének a világpiacon
  • Stabil cégháttér, fiatalos, jó hangulatú csapattal

Cégünkről

Cégünk fő profilja a kárpitozott kanapék, franciaágyak olyan magyarországi gyártással, ahol ismerik és értik a bútorokat. Exkluzív, elegáns termékeink igazodnak a változó igényekhez és változó prioritásokhoz, figyelembe véve, hogy minden családnak más a tökéletes bútor. Ezért innovatív módon egyedi tervezési igényeket is kielégítünk, mind méretet, mind szövetválasztékot tekintve. Ehhez megfizethető ár és házhozszállítás is tartozik.

A meghírdetett Szegedi bemutatótermi értékesítő álláslehetőségre jelentkezni a karrier@vamosimilano.hu email címen lehet, fényképes önéletrajzzal és a pozíció megnevezésével.

Vamosi Milano - 2019

* A tájékoztatás nem teljeskörű, az áruhitel és az ingyenes házhoz szállítás részleteiről tájékozódjon weboldalunkon, illetve az ÁSZF-ben! Az egyes kedvezmények nem összevonhatók. Az akár 70% mértékű kedvezmény kizárólag az outlet bútorként forgalmazott bútorokra vonatkozik. Az outlet bútorokat a készlet erejéig lehet megvásárolni, az aktuális készlet folyamatosan változik.